צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

משפחתונים במודיעין

משפחתונים במודיעין מהווים מסגרת יום חינוכית קטנה עם אווירה ביתית לקבוצות קטנות של ילדים. ריכוז הילדים בקבוצות קטנות מאפשר מענק מלא של תשומת לב לכל ילד והשקעה אישית. משפחתון מדמה סביבה ביתית ומשפחתית, כך שגם מספר המקומות לכל משפחתון מוגבל. למשפחתון יש יתרון בהקשרים אלו אך גם חסרונות בכך שלרוב יש אשת צוות וברגע שהיא עסוקה בטיפול בילד בודד או בהכנת מזון, יתר הילדים עלולים להישאר ללא השגחה

ההבדל בין משפחתונים במודיעין לבין גני ילדים

גם משפחתונים וגם גני ילדים מספקים מענה לצרכיו של הילד במסגרת בטוחה ומכילה, אך קיימים מספר הבדלים בין שתי מסגרות אלו.

 • טווח גילאים- במשפחתון יכולים להיות חמישה ילדים עם טווח גילאים רחב ביניהם. בגנים הפרטיים לרוב יש קבוצות גיל נפרדות לכל שכבת גיל.
 • כמות הצוות- נכון שכמות ילדים קטנה בקבוצה אינטימית היא לרוב יתרון בגיל הצעיר אך יחד עם זאת, לעיתים עדיף מעט יותר ילדים עם יותר אנשי צוות כך שתמיד יש זוג עיניים שרואה את כל הילדים.
 • הכשרה חיצונית – למשפחתונים המפוקחים יש רכזת אשר אמורה להגיע ולהדריך. במשפחתונים הלא מפוקחים, לרוב, אין פונקציה כזו.
 • מטבח עצמאי- משפחתונים רבים מפעילים מטבח עצמאי המגיש 3-4 ארוחות ביום. כך שילדכם יכול ליהנות מאוכל ביתי, טעים ומזין. צריך לשים לב שהמטבח מופרד מיתר סביבת הילדים כדי למנוע מצב בטיחותי בו הילד יכול להגיע לתנור, כיריים או חומרי ניקוי הנמצאים במטבח.

בעת בחירת מסגרת חינוכית לקטנטנים שלכם, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לבדוק את המקום ולוודא כי הוא עומד בדרישות שלכם. נהלו שיחה מעמיקה עם ההורים והצוות המקצועי של המשפחתון, בדקו את רמת הניקיון והאינטראקציה בין הצוות החינוכי לבין הילדים.

משפחתונים במודיעין

 

על משפחתונים במודיעין להעניק לילדים את המסגרת הראשונית והחמה ביותר; המעטפת הדרושה לצורך הענקת הכלים הראשוניים לילדינו האהובים. מסיימת בימים אלו חופשת לידה? מעוניין לרשום את התינוק בן ה-3 חודשים שלך למשפחתון? מומלץ ביותר לבקר ברשת גני גולן. רשת משפחתונים וגני ילדים זו הינה מהמובילות בארץ בתחום זה. כמו כן, מפקחת פדגוגית מבצעת את הפיקוח המקצועי על גנים ומשפחתונים אלו.

 

משפחתונים במודיעין: כיצד לבחור במקום הנכון?

ישנן דרכים שונות ומגוונות לבחור במשפחתונים או גני ילדים במודיעין. במילים אחרות, בבואכם לבחור אחר המסגרת החינוכית הראשונית עבור הפעוטות שלכם, יש להקדיש לתהליך החיפוש את מלוא המשאבים ואת תשומת הלב. כך, תוכלו להיות רגועים, שמחים וטובי לב כי ילדיכם נמצאים בידיים הנכונות.

ילדיכם בני 3 חודשים? גם אם הם בני שנתיים או 3 שנים, ניתן לרשום אותם למשפחתון. בהתאם, כאשר תתחילו בחיפוש אחר המסגרת החינוכית הרלוונטית יש להסתייע במספר נקודות חשובות. נציין את חלקן כעת:

 • מומלץ לברר מהן קבוצות הגילאים בכל משפחתון. כלומר, כדי שהילד או הילדה שלכם ירגיש נינוח, יש לוודא כי במשפחתון הרלוונטי קיימות קבוצות גילאים רלוונטיות עבורו.
 • יש לשאול מהי כמות הגננות במשפחתון, מהי ההכשרה והניסיון שלהן ומהו היחס בין כל גננת לילדים. כך, תוכלו להסיק במדויק האם הילדים שלכם יזכו לקבל את תשומת הלב המלאה – וכי בטיחותם תישמר כראוי.
 • מהי הגישה החינוכית של המשפחתון? האם צוות המטפלים והמדריכים בונים לכל ילד תכנית ייחודית עבורו?
 • האם ישנו פיקוח חיצוני על הגן?
 • מה כולל חוזה ההתקשרות מול המשפחתון?

בהתאם לתשובות על שאלות אלו ואחרות, כך תוכלו לבצע את ההחלטה המושכלת. בהצלחה!

 

לעבוד מתחום אהבה למקצוע

לבחור במשפחתון היא איננה משימה של מה בכך. למעשה, מדובר בהחלטה מכרעת על עתידם של ילדיכם. בהתאם, חשוב לבצע את הבחירה הנכונה – ולפנות אל גני גולן. רשת זו מעסיקה צוות מקצועי ואחראי, פעולת מתוך הגישה הפרוגרסיבית החינוכית ופועלת מתוך אהבה כנה לתחום עיסוק זה.

 

משפחתון במודיעין – מחבקים את הילד שלכם

אתם יודעים שהילד שלכם נהנה ללכת למשפחתון שלו כשהוא מחייך לקראת המטפלות שלו ושמח לצאת מהבית. משפחתונים במודיעין של רשת גני גולן מציעים לילדים שלכם בדיוק את החוויה הזאת. אתם ההורים יכולים ללכת לעבודה בראש שקט שהילדים שלכם מטופלים באהבה, והילדים שלכם משחררים את החיבוק ורצים לקראת החוויה הבאה שלהם במשפחתון הקטן. כך בדיוק נראית מסגרת איכותית ומפוקחת שטוב להכניס אליה את הילד.

 

למה משפחתונים במודיעין יכולים להיות חוויה אחרת?

 • כשקבוצות קטנות של ילדים מתקבצות מכמה גילים במשפחתון אחד יש העשרה ועזרה הדדית של הגדולים לקטנים ולהפך. אפשר לטפל בכל אחד ובצרכים שלו שמתאימים לגילו ולרמת ההבנה שלו מבלי שזה יבוא אחד על חשבון השני. הילדים גדלים יחד ולומדים לחיות יחד לפי ההתפתחות האישית שלו בקצב טבעי וללא כפייה.
 • קבוצות קטנות מאפשרות השגחה מלאה על הילדים ועל הצרכים שלהם, וכך מאפשרים לכולם לקבל מה שנחוץ להם. מכיוון שבמשפחתון יש גם התנסויות אישיות ביצירה ובמשחק, אפשר לשלב הכל בצורה נוחה ונעימה מבלי לתת להם להרגיש שחובה עליהם לעשות משהו שהם לא רוצים לעשות. זוהי קבוצת משפחתון קטנה ומחבקת עם כל האינטימיות שהילד שלכם זקוק לה.
 • הפיקוח על צוות העובדים הדוק ואינו מאפשר גלישה מהסטנדרט הידוע של הרשת בחינוך ובטיפול בילדים. על כך מקפידים בכל סניף ובכל מוסד של הרשת.
 • מסגרת יום לא חייבת להיות מסגרת של ברירת מחדל ולכן לנו זה ברור שאפשר להטמיע מסרים פרוגרסיביים שמאפשרים לילד להתפתח לפי היכולות שלו גם בגיל הרך מאוד. בעדינות, ללא לחץ, ללא כפייה, כל אחד לפי תכונות האופי שלו, כך אנחנו מאפשרים לכל ילד את המקום שלו לקראת היציאה לגן הילדים של ה"גדולים".

 

משפחתון מומלץ במודיעין – רשת גני גולן

רשת גני גולן הפכה לבית למשפחות רבות ששולחות למוסדות החינוך שלה ילדים בכל רחבי הארץ. המסרים החינוכיים שלנו והגישה הפדגוגית הפרוגרסיבית מאפשרת לנו להציע משפחתונים במודיעין שהם יותר ממסגרת של בייביסיטר, אלא היא גם בית. אתם יכולים להשאיר את הילד שלכם בתוך הקבוצה שלו והוא ימצא בה את מקומו בקלות.

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ