צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

משפחתון תל אביב

משפחתון תל אביב הוא מסגרת קטנה המטפלת בכ-5 ילדים בגילאים שונים. משפחתון מספק מסגרת אינטימית וחמה עבור ילדכם, כך שהחוויה לילד תהיה כאילו והיה בנמצא בבית לימודי. למשפחתון יש יתרונות רבים אך גם חסרונות הנובעות מכך שהילדים נמצאים לרוב עם אשת צוות אחת שגם אמורה לטפל בהם וגם לדאוג לדברים נוספים במקביל.

משפחתון בתל אביב – מהו?

משפחתונים רבים פותחים את שעריהם לילדים בטווח רחב של גילאים, אפילו החל מ-3 חודשים. דבר זה מהווה פתרון מושלם עבור אימהות אשר רוצות לחזור למקום העבודה לאחר חופשת הלידה. מנהלי המשפחתון עוברים הכשרה מקצועית והדרכות אישיות וקבוצתיות. כל זאת על מנת לוודא כי הצוות החינוכי של המשפחתון יהיה מסוגל לספק עבור הילדים את היחס החם והמכיל לצד חינוך איכותי ומטפח. משפחתון בתל אביב לרוב ממוקם בביתה של המטפלת בתוך שכונת מגורים, כך שהאווירה בו היא ביתית לחלוטין. שוב, לעיתים יש לזה יתרונות אך צריך לזכור שמגוריה של המטפלת לא בהכרח מותאמים כגן ילדים מבחינות בטיחות , סיפוק גירויים ועוד.

ברוב המשפחתונים קיימת אפשרות של הוספת חוגי העשרה וחוגים על מנת להעשיר את עולם הפנימי של הקטנטנים ולפתח בהם תכונות של אדיבות, יכולת להיות קשוב ואכפתי וכמובן להשאיר לילדים חוויה כיפית ומשפחתית המאפשרת להם לגלות את האינדיבידואל שלהם.

משפחתון בתל אביב – פיקוח על המשפחתונים

חלק מהמשפחתונים פועלים תחת פיקוח רכזות מקצועית ובהתאם לנהלי משרד בתמ"ת. יחד עם זאת ניתן למצוא משפחתונים פרטיים שלא מפוקחים על ידי גורם חיצוני.

משפחתון בתל אביב

 

מחפשים משפחתון תל אביב? כאשר אנו מדברים על משפחתון, הכוונה היא למסגרת המדמה את המשפחה הגרעינית של הילד; סביבה חינוכית, טיפולית ומכילה המספקת לילדים בגילאי 3 חודשים ועד 3 שנים מסגרת תומכת, מעודדת וחמה. בהתאם, אם ילדיכם נמצאים בטווח גילאים זה ואתם מחפשים עבורם מסגרת לשעות היום, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם גני גולן. רשת זו מחזיקה בניסיון של למעלה מ-25 שנה בחינוך ילדים. כמו כן, רשת הגנים פועלת בשיתוף פעולה מלא מול משרד החינוך כמו גם הרשויות המקומיות בהן פועלים הגנים.

 

משפחתון תל אביב: להפקיד את ילדיכם בידיים הנכונות

ההחלטה להביא ילדים לעולם היא מבורכת – בכך אין כל ספק. הרי ילדים הם שמחה ומכניסים אור לחיינו! עם זאת, לאחר זמן מה נאלץ לחזור לשגרת העבודה ולהפקיד אותם בידיה של מערכת החינוך. למעשה, תוכלו לעשות זאת גם כאשר ילדיכם נמצאים בטווח הגילאים בין 3 חודשים עד 3 שנים. גרים במרכז הארץ? חשוב לחפש אחר משפחתון תל אביב מקצועי ובהתאם לדרישותיכם השונות.

כאשר אנו מדברים על משפחתון, הכוונה היא למסגרת חינוכית באווירה ביתית; מסגרת המאפשרת לצוות העובדים להעניק לכל ילד וילד את מלא תשומת הלב לה הוא זקוק. מעבר לכך, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי ילדיכם נמצאים בידיים הנכונות, יש לברר מהי הכשרתם של צוות המטפלים, מהן קבוצות הגילאים במשפחתון, מהי סך הכול כמות הילדים במשפחתון, מהו היחס בין צוות המטפלים לבין הילדים וכן הלאה.

במקביל, נציין שישנם הורים רבים המעדיפים להפקיד את ילדיהם במסגרת הממוקמת בקרבת מקום מגוריהם. במקביל לכך, חשוב לא פחות ואף יותר לשאול על אורחות החיים במסגרת זו, על שמירה על הבטיחות בתוכה ועוד.

 

לפנות אל המומחים בתחום החינוך

חינוך מקצועי איכותי מתחיל מוקדם. בהתאם, בין אם אתם מחפשים משפחתון או גן לילדיכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם גני גולן. בהצלחה!

 

משפחתון בתל אביב שמעניק אהבה

משפחתונים הם ההמצאה הישראלית הטובה ביותר של מסגרת שמתאימה לתינוקות ולפעוטות לפני גיל הגן, ורשת גני גולן אפילו משפרת אותה. משפחתון תל אביב משתדל להצדיק את הציפיות של ההורים ממסגרת שכזאת ושם תוכלו למצוא את כל מה שרציתם תמיד לתת לילדים שלכם, אילו יכולתם להישאר אתם בשעות היום. המסגרת מעניקה להם הרבה אהבה וטיפול צמוד, לצד העשרה בסביבה שמדמה את הבית החם שלכם.

 

מה צריך לדעת על משפחתון תל אביב?

  • ההתאמה המלאה של המשפחתון לצורכי הילד נובעת מגישה חינוכית ייחודית שמתאימה לכל קבוצה כמה בני גילים שונים, כך שזה נראה הרבה יותר טבעי מקבוצת גיל אחידה. כך, כל ילד מקבל את תשומת הלב המלאה שמגיעה לו מצוות המטפלים הצמוד.
  • הקבוצות קטנות ולכן מגבילים את מספר הנרשמים למשפחתון זה, כדי לאפשר השגחה מלאה על כל הילדים בכל רגע נתון. מדובר בהיבט חשוב במיוחד, כאשר אנשי הצוות צריכים לטפל במטלות שונות וגם להשגיח על הילדים והעובדה שיש בני גילים שונים מבטיחה תשומת לב מלאה לכולם.
  • להבדיל מגן ילדים, במשפחתון אפשר לחבר בין ילדים בדרך אחרת בגלל הפעילות שלהם ובגלל ההשפעה שיש לכל גיל על השני. זה היתרון הגדול בקבוצות הקטנות שבהן יש פעילות מגוונת שבה כל ילד מוצא את העניין והחוויה שלו.
  • לכל המדריכים ישנו פיקוח ובקרה של צוות הרשת ולכן אפשר לוודא תמיד שמירה על הסטנדרט החינוכי של גני גולן. האיכות של החינוך אינה נפגמת גם כאשר הילד בן כמה חודשים, להפך. זה הזמן להתחיל נכון וטוב יותר ללמוד מתוך התנסות מהנה.

 

משפחתונים תל אביב שהם חוויה

נכון, תינוקות אינם יכולים לדבר אבל אתם יודעים בדיוק כמה הם נהנים ואוהבים לשהות במסגרת שלהם, כי הם מחייכים כשמגיעים לשם. משפחתון תל אביב של רשת גני גולן מציע לכם את החוויה הנעימה והמשפחתית ביותר לילדים שלכם. הקבוצות קטנות וההשגחה מפוקחת ומאורגנת, וכל שלב ביום מתוכנן כדי להעניק לילדים הנאה וחוויות איכותיות, יחד עם טיפול מסור ואכפתי. זה בהחלט מקום שתרצו להביא אליו את הילדים שלכם לשעות רבות של התנסות ולמידה.

 

 

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ