צרו קשר:

  רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

  ּ

  מעון תאנה במודיעין

  ברוכים הבאים לדף הבית של מעון תאנה במודיעין

  היתרון והייחוד המשמעותיים של מעון תאנה במודיעין –איכות פרטית בפיקוח ומחיר ציבורי.

  המעון מפוקח ובעלסמל מעון של משרד העבודה והוא פועל בהסכם הפעלה עם עיריית מודיעין ומשרד העבודה. בנוסף, עבר המעון לאחרונה תהליך של בקרה והתאמה לחוק הפיקוח החדש על מעונות היום והוא מחזיק באישור הפעלה גם לפי חוק זה.

  במעון יש מערכת מתקדמת של מצלמות במעגל סגור אשר משמשת ככלי בקרה ובדיקת איכות.

  המעון זוכה באופן קבוע לשבחים רבים מאת ההורים ועיריית מודיעין . על פי תוצאות סקר שביעות הרצון שנעשה בעבר עולה כי מעון תאנה נחשב לאחד מהמעונות הטובים ביותר במודיעין ואכן רשימות ההמתנה למעון גדולות מאוד.

  הגן פועל לפי תקן "מחוסגן".

  במעון פועלות שלוש קבוצות גיל:

  1. תינוקות – מגיל חצי שנה עד שנה. מבחינה התפתחותית זוהי התקופה האוראלית . המשימות בהן אנו מתמקדים עם הילדים הן בניית האמון הבסיסי , פיתוח המערכת הסנסו-מוטורית והתאמה אינדיווידואלית לסדר יום קבוע על פי הקצב והמזג האישי של כל ילד וילד. אחראית הכיתה הינה אתי.

  2. פעוטות- מגיל שנה עד שנה ושמונה חודשים- בתקופה זו אנו מתמקדים בהקניית הרגלי חיים: שינה, אוכל וניקיון. הכל תוך הצבת גבולות המציאות והבטחת חום ואהבה. אחראית הכיתה הינה מירב.

  3. בוגרים – מגיל שנה ושמונה חודשים עד שנתיים ושמונה חודשים – מבחינה התפתחותית זהו שלב תחילת הפאליות. בקבוצה זו אנו עובדים בעיקר על צמצום השליטה הקונקרטית ומעבר לתמיכה על ידי נוכחות ותיווך. זאת כדי לאפשר לילדים יוזמה ולימוד עצמי במסגרת הגבולות. אחראית הכיתה הינה יוליה

  על המטבח מופקדת יפה אשר דואגת שהילדים יאכלו מזון מזין, בריא וטעים במיוחד. התפריט נבנה בליווי תזונאית ילדים – ענת מטיאש ממודיעין.

  מנהלת– על כל התזמורת הזו מנצחת גלית, אשת מקצוע ותיקה ומנוסה בעלת השכלה של תואר שני בחינוך.

  חלק גדול מצוות המעון הינו צוות ותיק ומקצועי אשר עובד במעון שנים רבות.

  לקבלת מידע נוסף להורים ניתן להיכנס לחוברת מידע להורים

  למעלה

  לחצו כאן וצרו איתנו קשר

   ּ