צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

המלצות – גני גולן גבעת הפרחים וסמינר הקיבוצים -תל אביב

המלצה חמה

שיר דרוקר – ועד הורים

מכתב המלצה – גן גולן סמינר הקיבוצים

שמי שיר דרוקר, ובני אורון בן השנה וחודשיים הינו חלק מקבוצת התינוקייה בגן גולן, סמינר בקיבוצים.

כאמא, ההחלטה לשלוח את בני, אז בן חמישה חודשים, למסגרת, לא היתה קלה ולוותה בהמון חששות. ערכתי תחקיר מעמיק וסיורים בכל הגנים באזור מגוריי כדי לקבל מושג על איכות הגנים ועל האלמנטים שחשובים לי, כהורה, במסגרת בה ישהה אורון. את גן גולן הכרתי לראשונה ביום הפתוח שנערך בסמינר הקיבוצים. מהמפגש הראשון עם צוות הגן היה לי ברור שזה המקום עבורנו, הן לאורון והן לנו כהורים.

צוות הרשת משלב בתוכו את הפרמטרים החשובים לי. מצד אחד מדובר בצוות מנוסה, אחראי, מלומד ומתודי, ומצד השני: מחבק, מחייך ודואג. ניר גולן וצוות מנהלי הגנים שלו נסכו בנו כהורים ביטחון ורוגע ולא חסכו במידע ובמשאבים כדי להפוך את הגן לבית שני של אורון ושל כל ילדי התינוקייה.

לא חיפשתי גן שישמור לי על הילד בשעות העבודה, לא חיפשתי בייביסיטר או מטפלת. חיפשתי מסגרת עם ערך מוסף, שתיטע באורון יסודות ותעניק לו את הכלים להתעצב כילד מועצם ומלא ביטחון. עבורי גן גולן עונה בדיוק על הצורך הזה.

ניר גולן וצוות הגן הכירו לנו ההורים את שיטת החינוך הפרוגרסיבית התפתחותית. השיטה מיושמת באופן שוטף בתינוקייה, ומהווה מעין מטרייה חינוכית בכל פעילויות הגן. הצוות מאפשר לאופי ולאישיות של אורון לבוא לידי ביטוי, באופן פרטני וחברתי, תוך התפתחות הדרגתית, מותאמת ומיצוי הפוטנציאל האישי שלו. היה חשוב לי שאורון יקבל את הטיפול הטוב ביותר, בשילוב אינטראקציה חברתית והבנה כי הוא חלק מהכלל. גן גולן דואג לאתגר ולהעשיר את הילדים באופן יומיומי, לפתח, לסקרן ולגרות אותם על ידי הפעלות אינדבידואליות וקבוצתיות, חוגים, סיפורים, שירים וטיולים.

אורון גדל להיות ילד סקרן, עצמאי ומלא ביטחון ריגשי וחברתי, כלים אותם ספג בגן ובבית, ויהוו לו בסיס איתן לעתיד.

בברכה,

שיר דרוקר

נציגת ועד הורים, קבוצת התינוקייה

גן גולן סמינר הקיבוצים

 


גן גולן – המלצה חמה !!!

מיכל ישראלי

לאחר חיפוש אינטנסיבי של גן ילדים תל אביב, התמזל מזלי לרשום את בני דניאל לגן גולן סמינר הקיבוצים. אין תחושה טובה יותר מאשר לשלוח את הדבר היקר לך ביותר למקום בו את יודעת כי הוא מקבל את היחס, החום, האנושיות וכמובן החינוך ברמה הגבוהה ביותר. כל שיש לומר הוא המשיכו במלאכה הכה חשובה הזו. תודה מעומק הלב, מיכל.


 

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ