צרו קשר:

  רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

  ּ

  גני ילדים בצפון תל אביב

  גני ילדים בצפון תל אביב מציעים מרחב חינוכי עשיר לילדכם. כך שתוכלו לבחור ממגוון הגנים את הגישה החינוכית שמתאימה לכם יותר מכל, כזו ששמה דגש על מענה לצרכיו ההתפתחותיים של הילד בכל הקשור לתחום המוטורי, רגשי, חברתי ושכלי. רשת גני גולן מציעה בית שני לקטנטנים שלכם, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הם נמצאים בסביבה מקצועית, מפנקת ועוטפת ששמה דגש על פיתוח האינדיבידואל של ילדכם.

  דגשים לבחירת גני ילדים בצפון תל אביב

  לבחור את הגן הנכון מבין מגוון גני ילדים בצפון תל אביב עבור ילדכם אינו חייב להיות משימה מייגעת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעקוב אחר הנקודות הבאות ולבחור את מה שהכי מתאים לשגרת חייכם ולגישות והעקרונות על פי הם תרצו לחנך את דור העתיד.

  • שעות פעילות- וודאו תמיד מהן שעות הפעילות של הגן. במידת הצורך בדקו אם ישנה אפשרות להאריך את שעות הפעילות בתוספת תשלום, על מנת להימנע מקנסות על איחורים לגן בשעות הסיום.
  • מספר ילדים בגן- מה מספר הילדים בקבוצה הרלוונטית לכם? כמה קבוצות גיל יש? האם ילדכם יוכל במידה ותרצו להמשיך מספר שנים בגן? על שאלות אלו אתם חייבים לקבל מענה.
  • קשר עם ההורים- אחד הדברים החשובים שצריך לשים לב אליהם זו איכות התקשורת של הצוות המקצועי עמכם, ההורים. כך תוכלו לדעת מה מתרחש בגן, מתי התערבותכם דרושה, קיומם של אספות הורים ועדכון שוטף שלכם בהתפתחות והתקדמותו האישית של ילדכם בגן.

  גני ילדים בצפון תל אביב –גן תחת פיקוח

  זכרו תמיד לבדוק כי הגן נמצא תחת פיקוח של משרד החינוך או של גורם חיצוני אחר (כמו רשת גני גולן). כך תוכלו להיות סמוכים כי הילדים היקרים מכל נמצאים תחת השגחה של אנשי מקצוע שביטחון הגוף והנפש של הילדים נמצא בראש מעייניהם. ברשת גני גולן אנו מתמקדים במתן הערכים החינוכיים האיכותיים ביותר, זאת על מנת לספק לילדים את החוויה הכיפית והמאתגרת אשר תעזור בעיצוב דמותם כילדים אחראיים, יצירתיים וסקרנים.

   

  גני ילדים בצפון תל אביב

   

  החל מניסיון, הכשרה, גישה חינוכית ועד תשתיות איכותיות – כדי לבחור גני ילדים בצפון תל אביב יש להקדיש את מלוא תשומת הלב למגוון דגשים. מעבר לכך, חשוב לא פחות לברר על הפיקוח החיצוני של הגנים, האם ישנה חצר גדולה למשחקים ועוד. כל אחד מאלמנטים אלו, לצד רבים נוספים, תוכלו למצוא בכל אחד מגני הילדים של רשת גני גולן. רשת זו, מהמובילות בארץ בתחום עיסוק זה, מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה, בונה סביבה מרשימה לילדים – ופועלת למיצוי הפוטנציאל האישי של הילדים.

   

  גני ילדים בצפון תל אביב: לבצע את איתור הגן כראוי

  כל אחד ואחת מאתנו מנהלים את שגרת יומנו באופן שונה. החל מרכישת השכלה בבוקר, עבודה במשרד בשעת הצהריים ועד בילוי עם המשפחה והחברים בשעות הערב – אנו מנהלים חיים מלאים, עמוסים ומרתקים. עם זאת, לרבים מאתנו נדמה כי ישנה חתיכה אחת החסרה בפאזל – והוא הקמת משפחה והבאתם של ילדים לעולם.

  בהתאם, כאשר הרגע המרגש סוף סוף קורה ואנו הופכים להורים לילדים יקרים, אין מאושרים מאתנו. במקביל לכך, חשוב לא פחות לתכנן את היום הבא; השלבים הבאים לאחר הלידה המסעירה. אנו מדברים, כמובן, על שיטת החינוך כמו גם על המסגרת העוטפת שלהם. הרי יגיע השלב בו חופשת הלידה תסתיים ויהיה עליכם לחזור לשגרה עבודה.

  בהתאם, חשוב להקדיש את תשומת ליבכם המלאה לכל הקשור לחיפוש אחר גני ילדים בצפון תל אביב. מה כולל תהליך החיפוש אחר גן הילדים האיכותי ביותר? אילו שאלות עליכם לשאול? החל מבירור על הצוות המקצועי, הסביבה החברתית, שכבות הגילאים, הגישה החינוכית, התשתיות של המבנה ועד הפיקוח החיצוני של גני הילדים – היבטים אלו ואחרים יעניקו לכם את קנה המידה הדרוש.

   

  גני ילדים בצפון תל אביב – מסגרת חינוכית ערכית

  הילדים שלנו הם האנשים החשובים לנו ביותר. בשל כך עלינו להיכנס לתפקיד שלנו כהורים על כל המשתמע מכך – ולחפש עבורם את המסגרת החינוכית הראויה. מסגרת ערכית ומשמעותית זו תוכלו למצוא אצל רשת גני גולן.

   

  גן ילדים בצפון תל אביב שעוזר לילד שלכם לפרוח

  הילד שלכם שמח לבוא אלינו משום שאנחנו מאפשרים לו להיות מי שהוא, כפי שהוא רוצה להיות ולגדול. גני ילדים תל אביב, מהסוג שרשת גני גולן פותחת ומחזיקה, הם גנים שנראים ומרגישים אחרת לגמרי. הודות לגישת החינוך הפרוגרסיבי, אנחנו מציעים מקום לילד שלכם להתפתח ולגדול לפי האופי והיכולות שלו. כל ילד מוצא בהם את מקומו בטבעיות בתוך החיבוק האינטימי שלנו.

  גן ילדים בצפון תל אביב

  מה צריך לדעת על גני ילדים בצפון תל אביב?

  • הגישה הפרוגרסיבית נותנת לילד סביבה תומכת וחמה שמספקת לו את כל הביטחון העצמי שהאינטימיות המחבקת הזאת יכולה לספק. באווירה כזאת הוא יכול להתנסות בכל חוויית למידה ויצירה בקצב שלו, בלי לחץ חיצוני ודרישות לא מציאותיות. הקצב של הלמידה שלו בלבד, והוא מפתח את האישיות והביטחון העצמי שלו בזכות היכולות שלו להתמודד עם כל מטלה.
  • הקבוצות קטנות כדי לתת לכל ילד את המקום ותשומת הלב שמגיעה לו. אנחנו ערים לכך שיש צורך בגנים אלו בכל מקום ולכן פותחים סניפים חדשים. זאת בהתאם ליכולת שלנו לפקח על התכנים ולהדריך את הצוות בכל מה שנחוץ להם בעבודה. לכל צוותי העובדים שלנו מסופחים סטודנטים שעושים את הסטאז' שלהם בחינוך כדי להתפתח בעצמם הלאה בדרכם.
  • כל ילד הוא מוקד פסגה בפני עצמו, ובמיוחד בגיל כזה שבו הוא מחקה את סביבתו כדי ללמוד התנהגות חדשה. בשל כך, חשוב שהסביבה תהיה מוגנת במידת האפשר אבל גם תחשוף אותו לתכנים ולחוויות למידה והתנסויות שבה יוכל להפיק לקחים שיועילו לו בהתמודדות ובבניית האישיות שלו. זוהי תמצית הגישה הפרוגרסיבית שרואה בכל ילד עולם בפני עצמו.

   

  איך לבחור גני ילדים ברמת אביב והאזור?

  אנחנו יודעים להפוך גני ילדים בצפון תל אביב לשמורה בפני עצמה, שבה כל יום הוא חוויה של למידה עצמית מהנה. הילדים שבאים לגני הילדים של רשת גני גולן מקבלים את כל החיבוק שהם מבקשים – הכול, כדי לעודד התפתחות בקצב שלהם. במקביל, ההורים מרגישים את השינוי החיובי מדי יום, כשהילדים גדלים לנגד עיניהם והופכים לאנשים קטנים הבטוחים בעצמם. בגלל זה אנחנו מקפידים על סטנדרט של לימודים וחינוך לפי עקרונות ומפקחים עליהם כל הזמן בכל גן שלנו, לשביעות רצונכם.

   

  למעלה

  לחצו כאן וצרו איתנו קשר

   ּ