צרו קשר:

  רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

  ּ

  גני ילדים במודיעין

  גני ילדים במודיעין משמשים כמסגרת לילדים בה הם עושים את צעדיהם הראשונים בעולם מחוץ לבית. כך שאחד הדברים הכי חשובים הוא ליצור את הסביבה הבטוחה ביותר לילד כך שהמעבר הזה יתבצע בצורה החלקה והטבעית ביותר עבור הילד, כמו גם עבור ההורים. ברשת גני גולן אנו מקפידים על קשר צמוד עם ההורים על מנת שיוכלו להיות סמוכים כי ילדיהם נמצאים במקום טוב אשר תואם לצרכיהם ההתפתחותיים. ולגבי הקטנטנים, אנו מאמינים כי מתן תשומת לב מלאה לכל ילד וילד יכולה לספק עבורו את מעטפת הצרכים הנדרשת עבורו באופן אינדיבידואלי .

  מה הילדים מקבלים בגני ילדים במודיעין?

  גני ילדים במודיעין לרוב מחולקים לתתי קבוצות לפי שכבות גיל שונות, כך שכל קבוצת גיל תקבל מענה מלא לצרכים שלה. יחד עם זאת חשוב לזכור כי לכל גן ילדים טוב יש מספק קווים מנחים שעל פיהם הגן עובד.

  • בטיחות בגן ועזרה ראשונה- בכל גן ילדים במודיעין צריכה להיות ערכת עזרה ראשונה, הצוות המקצועי מחויב במעבר קורס עזרה ראשונה על מנת להיות מוכשר לעבודה עם ילדים בגיל הרך. השערים, הריהוט והמתקנים חייבים לעמוד בכל תקני הבטיחות המחמירים וכל הציוד הנלווה צריך להיות במצב שמור ותקין.
  • צוות מקצועי של מטפלים וסייעות- שימו לב כי הצוות החינוכי הינו בעל הכשרה מתאימה. יחד עם זאת, הצד הרגשי חשוב לא פחות מאשר ההשכלה הפורמלית. יחסם של צוות הגן חייב להיות קשוב, סבלני וכזה שמסוגל להעניק תשומת לב מלאה לכל ילד וילד. כך נשות הצוות יכירו את ילדכם בצורה טובה יותר ויהיו רגישות לצרכיהם.
  • פיקוח על הגן- הפיקוח הוא נושא משמעותי שחשוב לשים עליו דגש. שימו לב כי הגן בו אתם מעוניינים נמצא בפיקוח חיצוני, כמו ברשת גני גולן.

  גני ילדים במודיעין עם תזונה נכונה

  בעולם בו מזון מהיר הפך לנחלת הכלל, תשמחו לגלות כי ישנה התקדמות בתחום המזון בגני ילדים האיכותיים במודיעין, כך שכעת שמים דגש על הקניית הרגלי אכילה בריאים לילדכם. אל תהססו לבקש לראות את התפריט שהגנים מציעים, יחד עם זאת זכרו לסמוך על הגננות. הן עוסקות בתחום החינוך לא מעט שנים ויודעות מה לעשות כאשר הילד בררן או מסרב לאכול. ברשת גני גולן על המטבח מופקדים אנשי מקצוע שדואגים כי הילדים יאכלו מזון מזין, בריא וטעים במיוחד, כאשר התפריט נבנה בליווי צמוד של תזונאית ילדים.

  גני ילדים במודיעין

  ישנן דרכים שונות לבחור גני ילדים במודיעין. החל מסדר היום של הילדים, צוות המטפלים והכשרתו המקצועית, הגישה החינוכית של הגן וכן הלאה – היבטים אלו ואחרים יתרמו רבות לדור העתיד של הארץ, ויעניקו לו את הכלים המשמעותיים ביותר. מעוניינים לרשום את אחד מילידכם לגן באזור מודיעין? מוזמנים לפנות אל גני גולן ולהתרשם לטובה מהסביבה החינוכית שהם מציעים. הייחוד של רשת גנים זו מתבסס על יחס צוות-ילדים קטן ונעים, כמו גם הפעלת שרשרת פיקוח חיצוניים. כך, נוצר מענה מקיף ומדויק.

   

  גני ילדים במודיעין: לבחור בגישה חינוכית פרוגרסיבית

  "ילדים הם שמחה, ילדים הם ברכה" – בכך אין כל ספק, למעשה ילדינו היקירים מביאים אור רב לחיינו ותחושת סיפוק גבוהה. כמו כן, במהלך החודשים הראשונים לאחר הלידה נדמה כי תחושת החיבור לפעוט הולכת ומתהדקת – כאשר החזרה לעבודה נראית מאיימת. עם זאת, אין ברירה ועלינו לחזור לשגרת יומנו – במקביל לטיפול ברך בשנים.

  מחפשים אחר גני ילדים במודיעין? חשוב לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. וזאת, לאור העובדה כי אנו מפקידים את היקר לנו מכל. אחד השלבים הראשונים בעת החיפוש אחר גן ילדים כולל את הגישה החינוכית של צוות המטפלים. וזאת, כאשר ההמלצה לבחור בגן הדוגל בגישה הפרוגרסיבית התפתחותית.

  כאשר אנו מדברים על החינוך הפרוגרסיבי, הכוונה היא בין היתר אל חינוך המותאם לאופיו של הילד ואל אישיותו. וזאת, מתוך ההבנה כי היבטים אלו מתעצבים בשלב מוקדם מאוד בחייו. כמו כן, האני המאמין של גישה חינוכית זו מתבסס על כך שכל ילד וילדה הם אינדיבידואלים, וכי אין אחד דומה לחברו. בהתאם לדגשים אלו, ניתן יהיה לחזק את הילדים ולהעצים את ביטחונם האישי.

   

  גני ילדים במודיעין – שיטת חינוך מקיפה ומכילה

  בדרככם ליום עבודה נוסף, יש להפקיד את הילדים בכתובת חינוכית אחת ויחידה: גני גולן. הצוות המקצועי של רשת גנים זו מאמין בגישה הוליסטית בבואם לפנות לילדים. גישה זו מתבססת על תכנית התפתחות אישית הפועלת במקביל לזו הקבוצתית.

   

   גני ילדים מומלצים במודיעין מכבים רעות

  גני ילדים מומלצים במודיעין מכבים רעות

  גם למודיעין הגיעו הצוותים המתקדמים שלנו שמחזיקים בגישות החינוכיות המתקדמות ביותר. גני ילדים במודיעין, מטעם רשת גני גולן, פתוחים כעת לקבל את הילדים שלכם ולהעניק להם חוויית למידה אישית בהתאם לקצב ולתכונות האופי שלהם. סביבה מחבקת ותומכת כמו זו לא תמצאו באף גן אחר, וזה יאפשר לכם ליהנות בעצמכם משקט נפשי – כאשר הילדים שלכם נמצאים בידיים הטובות ביותר. ככה בוחרים לגדל ילדים היום.

   

  למה דווקא גני ילדים במודיעין בגישה פרוגרסיבית?

  • הגישה הפרוגרסיבית בחינוך שמה ילדים והיכולות שלהם במרכז, כך שלכל אחד אישיות משלו – ולפיה הוא מצליח ללמוד מה שנוח לקצב שלו ולפתח את הביטחון העצמי שלו. סביבת הלמידה הזאת מאפשרת ומחבקת ומעניקה לו את כל הכלים שהוא זקוק להם כדי לעצב את האישיות שלו בשנותיו הראשונות. מבחינתנו, הוא מבוגר קטן ואינדיבידואלי והוא ייחודי ושונה מכל ילד אחר. ככה גם אנחנו מתייחסים אליו ולמאפיינים שלו.
  • הצוות שלנו קשוב לכל ילד ונעזר בסטודנטים לחינוך שעושים אצלנו את הסטאז', וביחד אנחנו מעניקים לילדים מעטפת אינטימית שבתוכה הם משגשגים לפי קצב הלמידה שלהם. כך הם מתפתחים בצורה תקינה בפיקוח הצמוד שלנו.
  • הפיקוח והבקרה של הרשת שלנו הם ארציים ומוקפדים מאוד, ואנו נמצאים בקשר עם כל הרשויות המקומיות ועם משרד הכלכלה שממונה עלינו. אנחנו מוודאים כל הזמן שאין פגיעה בסטנדרט הלימוד והטיפוח שלנו, כך שאתם יכולים להיות שקטים שרמת הלימודים והגידול נשמרת בכל מוסדות החינוך שלנו.
  • אנחנו יוצרים סביבה בטוחה לילד שמאתגרת אותו בגירויים והוא נענה להם לפי האופי והטמפרמנט שלו. כך הוא מקבל מאתנו את היחס שמותאם לו.

   

  גן ילדים איכותי במודיעין שעוזר להנות מלמידה

  למידה מתוך התנסות חווייתית היא למידה שלא כולם יכולים לספק אותה, אבל אצלנו זו גישה שהיא דרך חיים. גני ילדים ומשפחתונים במודיעין ששייכים לרשת גני גולן מספקים לכם את החוויות שילדיכם זקוקים להן, כדי להתפתח ולפתח ביטחון אישי שמתקדם לפי הקצב שלהם. אנחנו לא משאירים אותם לבד, ותומכים בהם רגשית כשהם לומדים לאט להכיר את העולם. לכם זה גן ילדים, להם זה עולם חדש ששייך רק להם.

  למעלה

  לחצו כאן וצרו איתנו קשר

   ּ