צרו קשר:

  רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

  ּ

  גנים פרטיים בתל אביב

  גנים פרטיים בתל אביב מתמקדים במתן מענה אישי להורה ולילד. כל ילד הוא עולם ומלואו אשר מחכה לפרוח אל העולם ולחוות אותו. בגן פרטי הוא יוכל לקבלת את הכלים המותאמים לו באופן אישי על מנת לעשות בדיוק זאת. הייחוד של רשת גני גולן לעומת רוב ה גנים הפרטיים בתל אביב מבוסס על היותנו"שילוב מנצח": מצד אחד גן פרטי איכותי הפועל בקבוצות קטנות עם יחס צוות-ילדים טוב, הנותן מענה איכותי ומותאם לקהילה בה הוא נמצא, ומצד שני משתייך לרשת ותיקה, יציבה ומקצועית המפעילה שרשרת פיקוח והדרכה חיצוניים המבטיחים את קיום הסטנדרטים הנדרשים באופן אופטימלי

  יתרונות גנים פרטיים בתל אביב

  בכל הארץ ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של גנים ציבוריים ופרטיים, אך מהם למעשה יתרונותיו של גן פרטי? למה כדאי לשלם מעט יותר ומה תקבלו בתמורה?

  • יחס מטפלות- ילדים- בגני ילדים פרטיים יש מספר גדול יותר של מטפלות אל מול מספר הילדים. דבר זה מעניק לילדכם את ההזדמנות להיות במרכז תשומת הלב במקום להילחם עליה. הדגש הוא כמובן על מתן יחס אישי וטיפוח האינדיבידואל של כל ילד וילד, כך הוא יוכל לצמוח ולהפוך לאדם בוגר, קשוב ועצמאי בפני עצמו.
  • זמינות ושעות פעילות- בתל אביב במיוחד יש ריבוי של גנים פרטיים המאפשרים לכם לבחור את זה שמתאים לכם ביותר. חשוב לציין כי גם שעות הפעילות של הגנים הפרטיים הן ארוכות יותר, כך שההורים יכולים להתפנות לעבודה או לסידורים.
  • מעורבות ההורים- נקודה זו היא אולי אחד הדברים שמצליחים לייחד גנים פרטיים. להורים מוצעת מעורבות בפעילויות של הגן, בהשתלבות של ילדם וההתפתחות האישית של כל ילד.
  • גישה חינוכית- שימו לב שהגן פועל בשיטה סדורה אשר שמה את דגש על הדברים החשובים לכם. לעיתים נוטים להמעיט בערך עניין זה בגיל הרך אך יש לזכור שבשנים הראשונות מפתח הילד את ה"אני" שלו ולגישה החינוכית בגן חלק חשוב בכך.
  • תזונה- תזונתו של הילד היא מרכיב חשוב באיכות הגן. הקו המנחה הוא לספק לילדים מזון טעים, בריא, מאוזן ומזין לפי הנחיותיה של תזונאית ילדים.
  • כמות הילדים בקבוצה – פעמים רבות כשבוחנים גנים פרטיים בתל אביב לעומת גנים ציבוריים או מעונות יום מסתכלים רק על כמות הצוות ביחס לכמות הילדים. חשוב להבין שמעבר ליתרון מובהק זה יש להתייחס גם לכמות הילדים הכוללת בקבוצה. כמות גדולה מדי יוצרת מצב בו הילד צריך להיאבק על תשומת הלב ולמעשה לחזקים והמוחצנים יש יתרון על המופנמים והביישנים יותר ולעומת זאת במשפחתונים קטנים בהם יש מעט ילדים, יש גם מעט צוות שזה מהווה חיסרון כשלוקחים בחשבון שבחלק מהזמן הצוות עסוק בהחתלות, טיפול נקודתי בילד או אפילו בעניינים אישיים. ב גנים פרטיים בתל אביב שומרים על יחס צוות- ילדים מיטבי ויחד עם זאת על כמות ילדים מותאמת לתפעול איכותי של הגן והקבוצה.

  נכון, אמנם גנים פרטיים עולים יותר מגנים ציבוריים, אך התמורה אשר אתם וילדכם תזכו לה היא עצומה. השעות הארוכות, התזונה, הגישה החינוכית, הפעילויות המגוונות וכמובן היחס האישי אשר מוענק לילדכם שווה כל שקל שתשקיעו בו. זכרו כי תמיד תוכלו להתייעץ איתנו בגני גולן על מנת לעשות את הבחירה הנכונה ביותר למען עתידם של ילדכם.

  גנים פרטיים בתל אביב

  לאורכו של הליך החיפוש אחר גנים פרטיים בתל אביב, חשוב לוודא שהגננות הן מקצועיות, מנוסות ומחזיקות בהכשרה רלוונטית. כמו כן, יש לשאול מהי כמות הילדים בה מטפלת כל גננת. בהתאם לתשובות על שאלות אלו ואחרות, תוכלו לקבוע האם גן זה מתאים עבורכם או לא. כך או כך, כדי לסייע לכם בהתלבטות, נמליץ לכם על רשת גני גולן. רשת גנים זו מחזיקה בניסיון עשיר בהפעלת גני ילדים – מאז 1995. כמו כן, הצוות המקצועי בונה תכנית ייחודית המותאמת לכל ילד וילדה בגן.

   

  גנים פרטיים בתל אביב: לבחור במעטפת חמה ודואגת

  הילדים היקרים שלנו הם האוצר שלנו; האנשים החשובים לנו ביותר. בהתאם, נדאג לכל היבט והיבט בחייהם, עד שיתבגרו ויהפכו לבעלי משפחות בעצמם. עד אז, הדרך עוד ארוכה כאשר בראש ובראשונה עלינו לחפש אחר גנים פרטיים בתל אביב; גנים מקצועיים אשר יעמדו בקרבת מקום מגורינו.

  במקביל, נדגיש כי הקרבה הגאוגרפית היא איננה הפרמטר היחידי לבחירת גן הילדים הפרטי; להיפך. למעשה, ישנם פרמטרים חשובים לא פחות ואף יותר; דגשים המתייחסים, לדוגמא, מה גודל החצר בה ישחקו הילדים בעת ההפסקות השונות. הרי לצד בניית התכנית החינוכית, חשוב לשלב בין לבין פעילויות מהנות ואקטיביות לאורכן הילדים יתגבשו בינם לבין עצמם וייצרו חוויות חדשות.

  מעבר כך, נדגיש את חשיבותן של תשתיות המבנה. במילים אחרות, על גן הילדים לעמוד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם שולחים את ילדיכם האהובים למקום בטוח ונעים.

  ההיבט האחרון אך החשוב ביותר מכולם נוגע אל צוות הגננות. על צוות מקצועי זה להחזיק בהכשרה המקיפה ביותר כמו גם להיות מנוסה בתחום עיסוק זה. כך, הילדים יקבלו מעטפת חמה ודואגת.

   

  היבטים שונים לבחירת גן ילדים

  בטרם תרשמו את ילדיכם לגן ילדים במרכז, יש לברר מספר היבטים מרכזיים. החל מהגישה החינוכית, מספר המטפלות בגן, הסביבה החברתית וכן הלאה – בהתאם לכך תוכלו לבצע את ההחלטה השקולה והמדויקת ביותר. עם זאת, אין מקום כלל להתלבטות – מומלץ לפנות אל רשת גני גולן.

  גני ילדים פרטיים בתל אביב

  כדי לקבל את החינוך הנכון בגיל הרך, אנחנו מאמינים בגישה פרוגרסיבית שפירושה אחד: לכל ילד יש את היכולת האופטימלית שלו ואנחנו צריכים לספק לו אותה. גנים פרטיים בתל אביב של הרשת שלנו, רשת גני גולן, מעניקים לילדים שלכם את החוויה האולטימטיבית של חינוך בגיל הרך; חוויה המתבססת על הנאה, התנסות ויצירתיות. את הביטחון העצמי שיקבלו הודות לגישה שלנו אתם תרגישו היטב בבית, ותיהנו יחד אתו מהיום-יום החדש והמתעצב שלו.

   

  למה גנים פרטיים בתל אביב נוקטים גישה מתקדמת לחינוך?

  • היום אנחנו כבר יודעים שלכל ילד יש את הקצב שלו ואם רק נותנים לו את המקום והזמן שמתאימים לו, הוא יגיע רחוק. אנחנו לא רק מדברים על זה אלא גם עושים בדיוק את זה. אנחנו מספקים לו מרחב בטוח שבו הוא יכול להתפתח לפי הקצב שלו. זה אומר שהוא בוחר מה ואיך להגיב על כל גירוי, ובכך הוא מוצא ומפלס את דרכו.
  • למידה דרך חיקוי התנהגות של גדולים היא הדרך של כל ילדים ללמוד, ולכן הוא מביט בנו וצריך ללמוד מה שנכון לו. בגלל זה אנחנו מקפידים על סטנדרטים מעולים ומצוינות בחינוך, ומפקחים על הצוות שלנו שיקפיד להיות עקבי ומחבק. לנו זה חשוב שהאנשים שיטפלו בילדים שלכם יאהבו אותם וייתנו להם להרגיש זאת לא פחות מאשר מה שמלמדים אותם בתכניות הלימוד הייחודיות שלנו, ולשמחתנו זה קורה בטבעיות. אי אפשר שלא לאהוב את הילדים בגן שלנו.
  • כל ילד שמגיע לגן כזה מגלה מהר מאוד מה הוא אוהב לעשות ומקבל מאתנו עידוד להמשיך ולפתח את היכולות שלו. זה בדיוק מה שהופך את היום-יום בגן שלנו למרתק ומהנה עבור כל הילדים שלומדים בו.

  גנים איכותיים עם צוות מובחר

  צוותי העובדים שלנו הם צוותים שנבחרו בקפידה כדי להקפיד על הטיפוח והחיבוק החם שנותנים לילדים שלכם. גנים פרטיים בתל אביב שמקבלים ילדים בגישה שלנו עוזרים להם להגיע למיצוי הפוטנציאל שלהם בכל תחום – האישי, הרגשי, המוטורי והחברתי. בגלל זה רשת גני גולן מבוקשת כל כך בקרב הורים רבים.

   

  למעלה

  לחצו כאן וצרו איתנו קשר

   ּ