צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

צוות מוביל גני גולן

ניר גולןמנכ"ל גני גולן ומפתח הגישה הפרוגרסיבית התפתחותית- נשוי +3, תושב מודיעין.

ניר הינו איש חינוך, יזם ופעיל חברתי למען החינוך לגיל הרך בישראל. הוא מכהן ב- 16 שנים האחרונות כמנכ"ל רשת גני גולן.
לאחר שסייר במספר מערכות חינוך בעולם והתרשם מהרצינות בה מתייחסים לחינוך הגיל הרך, פיתח ניר את הגישה החינוכית של רשת גני גולן- הגישה הפרוגרסיבית התפתחותית.

גישה זו דוגלת בפיתוח הצדדים הרגשיים-חברתיים של הילד, תוך חיפוש האינדיבידואל והייחוד הקיים בכל ילד, תוך אמונה ש"עמוד שדרה" רגשי, ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות הינם כלים משמעותיים לכל החיים ומהווים בסיס להצלחה ומימוש עצמי.
ניר הינו בעל תואר שני בחינוך מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון במדע המדינה מאוניברסיטת חיפה. בנוסף למד ייעוץ ופיתוח פנים ארגוני ומנהל עסקים באונ' ת"א.
הוא חבר בפורום "מסעתיד" אשר מהווה פורום של אנשי חינוך המשלבים בין הכרת השטח לעומקו לבין חזון כיצד ואיך ניתן וצריך לשנות אותו.
במשבר הקורונה הקים ניר יחד עם חברים נוספים את פורום "אין גנים- אין שגרה" אשר בא לחבר ולרכז במקום אחד את הגנים הפרטיים (ללא קשר לשיוך ארגוני) יחד עם הורים, אנשי חינוך, אקדמיה ורשויות מקומיות. הפורום הצליח תוך זמן קצר להגיע לתקשורת ולחולל שינוי במודעות לסקטור זה.
הוא שירת בצה"ל בתפקידי פיקוד קרבי והשתחרר בדרגת רס"ן. לאחר מכן חינך נוער איכותי במסגרת הפנימייה הצבאית בחיפה, אך הבין שהחינוך חייב להתחיל מהתחלה – מהגיל הרך ולכן הרחיב את פעילותו והשכלתו בתחום זה מתוך רצון לתרום ולהשפיע

 

שרון אהרונימנהלת ומפקחת פדגוגית. נשואה+2, תושבת מודיעין.

שרון היא המדריכה הפדגוגית האולטימטיבית. מצד אחד בעלת ניסיון שטח רב (מעל 20 שנים) כמפתחת תכניות מיוחדות, כגננת וכמנהלת מעון ומצד שני בעלת השכלה גבוהה, רחבה ומגוונת.

היא עובדת ברשת גני גולן משנת 1996.

לשרון תואר שני – M.A. בהצטיינות בהתפתחות הילד -באוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון B.E.D. בחינוך ותעודת הוראה במכללת סמינר הקיבוצים.

בנוסף, היא מוסמכת בתחום "ניהול הדרכה וייעוץ פדגוגי לגיל הרך" במכללת סמינר הקיבוצים. וב"פיקוח והדרכה פדגוגית" (לאחר התואר השני) מאוניברסיטת בר-אילן

תפקידה של שרון הוא לייעץ ולהדריך את מנהלות הגנים, אנשי הצוות וההורים הן בצורה פרונטלית מובנית והן "על הדרך" באופן קבוע ומתמשך. היא משמשת גם כמדריכת הורים ומייעצת בעניינים הקשורים להורות וחינוך גם מעבר לפעילות הגן.

 


למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ