צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

משפחתונים במודיעין

משפחתונים במודיעין מהווים מסגרת יום חינוכית קטנה עם אווירה ביתית לקבוצות קטנות של ילדים. ריכוז הילדים בקבוצות קטנות מאפשר מענק מלא של תשומת לב לכל ילד והשקעה אישית. משפחתון מדמה סביבה ביתית ומשפחתית, כך שגם מספר המקומות לכל משפחתון מוגבל. למשפחתון יש יתרון בהקשרים אלו אך גם חסרונות בכך שלרוב יש אשת צוות וברגע שהיא עסוקה בטיפול בילד בודד או בהכנת מזון, יתר הילדים עלולים להישאר ללא השגחה

ההבדל בין משפחתונים במודיעין לבין גני ילדים

גם משפחתונים וגם גני ילדים מספקים מענה לצרכיו של הילד במסגרת בטוחה ומכילה, אך קיימים מספר הבדלים בין שתי מסגרות אלו.

  • טווח גילאים- במשפחתון יכולים להיות חמישה ילדים עם טווח גילאים רחב ביניהם. בגנים הפרטיים לרוב יש קבוצות גיל נפרדות לכל שכבת גיל.
  • כמות הצוות- נכון שכמות ילדים קטנה בקבוצה אינטימית היא לרוב יתרון בגיל הצעיר אך יחד עם זאת, לעיתים עדיף מעט יותר ילדים עם יותר אנשי צוות כך שתמיד יש זוג עיניים שרואה את כל הילדים.
  • הכשרה חיצונית – למשפחתונים המפוקחים יש רכזת אשר אמורה להגיע ולהדריך. במשפחתונים הלא מפוקחים, לרוב, אין פונקציה כזו.
  • מטבח עצמאי- משפחתונים רבים מפעילים מטבח עצמאי המגיש 3-4 ארוחות ביום. כך שילדכם יכול ליהנות מאוכל ביתי, טעים ומזין. צריך לשים לב שהמטבח מופרד מיתר סביבת הילדים כדי למנוע מצב בטיחותי בו הילד יכול להגיע לתנור, כיריים או חומרי ניקוי הנמצאים במטבח.

בדיקת המשפחתון

בעת בחירת מסגרת חינוכית לקטנטנים שלכם, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לבדוק את המקום ולוודא כי הוא עומד בדרישות שלכם. נהלו שיחה מעמיקה עם ההורים והצוות המקצועי של המשפחתון, בדקו את רמת הניקיון והאינטראקציה בין הצוות החינוכי לבין הילדים.

המלצה על משפחתונים במודיעין

 

 

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ