צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

משפחתון תל אביב

משפחתון תל אביב הוא מסגרת קטנה המטפלת בכ-5 ילדים בגילאים שונים. משפחתון מספק מסגרת אינטימית וחמה עבור ילדכם, כך שהחוויה לילד תהיה כאילו והיה בנמצא בבית לימודי. למשפחתון יש יתרונות רבים אך גם חסרונות הנובעות מכך שהילדים נמצאים לרוב עם אשת צוות אחת שגם אמורה לטפל בהם וגם לדאוג לדברים נוספים במקביל.

משפחתון בתל אביב – מהו?

משפחתונים רבים פותחים את שעריהם לילדים בטווח רחב של גילאים, אפילו החל מ-3 חודשים. דבר זה מהווה פתרון מושלם עבור אימהות אשר רוצות לחזור למקום העבודה לאחר חופשת הלידה. מנהלי המשפחתון עוברים הכשרה מקצועית והדרכות אישיות וקבוצתיות. כל זאת על מנת לוודא כי הצוות החינוכי של המשפחתון יהיה מסוגל לספק עבור הילדים את היחס החם והמכיל לצד חינוך איכותי ומטפח. משפחתון בתל אביב לרוב ממוקם בביתה של המטפלת בתוך שכונת מגורים, כך שהאווירה בו היא ביתית לחלוטין. שוב, לעיתים יש לזה יתרונות אך צריך לזכור שמגוריה של המטפלת לא בהכרח מותאמים כגן ילדים מבחינות בטיחות , סיפוק גירויים ועוד.

ברוב המשפחתונים קיימת אפשרות של הוספת חוגי העשרה וחוגים על מנת להעשיר את עולם הפנימי של הקטנטנים ולפתח בהם תכונות של אדיבות, יכולת להיות קשוב ואכפתי וכמובן להשאיר לילדים חוויה כיפית ומשפחתית המאפשרת להם לגלות את האינדיבידואל שלהם.

משפחתון תל אביב פיקוח על המשפחתונים

חלק מהמשפחתונים פועלים תחת פיקוח רכזות מקצועית ובהתאם לנהלי משרד בתמ"ת. יחד עם זאת ניתן למצוא משפחתונים פרטיים שלא מפוקחים על ידי גורם חיצוני.

משפחתון תל אביב מומלץ

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ