צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

מעון תאנה במודיעין

ברוכים הבאים לדף הבית של מעון תאנה במודיעין

מעון תאנה הוא אחד המעונות הראשונים שהוקמו על ידי מייסד החברה- נתי גולן ז"ל בשנת 1996. המעון הוא בעל סמל מעון של משרד התמ"ת והוא פועל בהסכם הפעלה עם עיריית מודיעין ומשרד התמ"ת .

המעון זוכה באופן קבוע לשבחים רבים מאת ההורים ועיריית מודיעין . על פי תוצאות סקר שביעות הרצון שנעשה בעבר עולה כי מעון תאנה נחשב לאחד מהמעונות הטובים ביותר במודיעין ואכן רשימות ההמתנה למעון גדולות מאוד.

הגן פועל לפי תקן "מחוסגן".

במעון פועלות שלוש קבוצות גיל:

1. תינוקות – מגיל חצי שנה עד שנה וחודשיים. מבחינה התפתחותית זוהי התקופה האוראלית . המשימות בהן אנו מתמקדים עם הילדים הן בניית האמון הבסיסי , פיתוח המערכת הסנסו-מוטורית והתאמה אינדיווידואלית לסדר יום קבוע על פי הקצב והמזג האישי של כל ילד וילד. אחראית הכיתה הינה ילנה.

2. פעוטות- מגיל שנה וחודשיים עד שנתיים- בתקופה זו אנו מתמקדים בהקניית הרגלי חיים: שינה, אוכל וניקיון. הכל תוך הצבת גבולות המציאות והבטחת חום ואהבה. אחראית הכיתה הינה יוליה .

3. בוגרים – מגיל שנתיים עד שלוש- מבחינה התפתחותית זהו שלב תחילת הפאליות. בקבוצה זו אנו עובדים בעיקר על צמצום השליטה הקונקרטית ומעבר לתמיכה על ידי נוכחות ותיווך. זאת כדי לאפשר לילדים יוזמה ולימוד עצמי במסגרת הגבולות. אחראית הכיתה הינה נזמית.

המעון מנוהל על ידי מנהלת מנוסה ומקצועית.

על המטבח מופקדת יפה אשר דואגת שהילדים יאכלו מזון מזין, בריא וטעים במיוחד. התפריט נבנה בליווי תזונאית ילדים – ענת מטיאש ממודיעין.

חלק גדול מצוות המעון הינו צוות ותיק אשר עובד במעון שנים רבות.

לקבלת מידע נוסף להורים ניתן להיכנס לחוברת מידע להורים

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ