צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

גני ילדים בצפון תל אביב

גני ילדים בצפון תל אביב מציעים מרחב חינוכי עשיר לילדכם. כך שתוכלו לבחור ממגוון הגנים את הגישה החינוכית שמתאימה לכם יותר מכל, כזו ששמה דגש על מענה לצרכיו ההתפתחותיים של הילד בכל הקשור לתחום המוטורי, רגשי, חברתי ושכלי. רשת גני גולן מציעה בית שני לקטנטנים שלכם, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הם נמצאים בסביבה מקצועית, מפנקת ועוטפת ששמה דגש על פיתוח האינדיבידואל של ילדכם.

דגשים לבחירת גני ילדים בצפון תל אביב

לבחור את הגן הנכון מבין מגוון גני ילדים בצפון תל אביב עבור ילדכם אינו חייב להיות משימה מייגעת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעקוב אחר הנקודות הבאות ולבחור את מה שהכי מתאים לשגרת חייכם ולגישות והעקרונות על פי הם תרצו לחנך את דור העתיד.

  • שעות פעילות- וודאו תמיד מהן שעות הפעילות של הגן. במידת הצורך בדקו אם ישנה אפשרות להאריך את שעות הפעילות בתוספת תשלום, על מנת להימנע מקנסות על איחורים לגן בשעות הסיום.
  • מספר ילדים בגן- מה מספר הילדים בקבוצה הרלוונטית לכם? כמה קבוצות גיל יש? האם ילדכם יוכל במידה ותרצו להמשיך מספר שנים בגן? על שאלות אלו אתם חייבים לקבל מענה.
  • קשר עם ההורים- אחד הדברים החשובים שצריך לשים לב אליהם זו איכות התקשורת של הצוות המקצועי עמכם, ההורים. כך תוכלו לדעת מה מתרחש בגן, מתי התערבותכם דרושה, קיומם של אספות הורים ועדכון שוטף שלכם בהתפתחות והתקדמותו האישית של ילדכם בגן.

גן תחת פיקוח

זכרו תמיד לבדוק כי הגן נמצא תחת פיקוח של משרד החינוך או של גורם חיצוני אחר (כמו רשת גני גולן). כך תוכלו להיות סמוכים כי הילדים היקרים מכל נמצאים תחת השגחה של אנשי מקצוע שביטחון הגוף והנפש של הילדים נמצא בראש מעייניהם. ברשת גני גולן אנו מתמקדים במתן הערכים החינוכיים האיכותיים ביותר, זאת על מנת לספק לילדים את החוויה הכיפית והמאתגרת אשר תעזור בעיצוב דמותם כילדים אחראיים, יצירתיים וסקרנים.

 

גני ילדים בצפון תל אביב והסביבה

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ