צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

גני ילדים במודיעין

גני ילדים במודיעין משמשים כמסגרת לילדים בה הם עושים את צעדיהם הראשונים בעולם מחוץ לבית. כך שאחד הדברים הכי חשובים הוא ליצור את הסביבה הבטוחה ביותר לילד כך שהמעבר הזה יתבצע בצורה החלקה והטבעית ביותר עבור הילד, כמו גם עבור ההורים. ברשת גני גולן אנו מקפידים על קשר צמוד עם ההורים על מנת שיוכלו להיות סמוכים כי ילדיהם נמצאים במקום טוב אשר תואם לצרכיהם ההתפתחותיים. ולגבי הקטנטנים, אנו מאמינים כי מתן תשומת לב מלאה לכל ילד וילד יכולה לספק עבורו את מעטפת הצרכים הנדרשת עבורו באופן אינדיבידואלי .

מה הילדים מקבלים בגני ילדים במודיעין?

גני ילדים במודיעין לרוב מחולקים לתתי קבוצות לפי שכבות גיל שונות, כך שכל קבוצת גיל תקבל מענה מלא לצרכים שלה. יחד עם זאת חשוב לזכור כי לכל גן ילדים טוב יש מספק קווים מנחים שעל פיהם הגן עובד.

  • בטיחות בגן ועזרה ראשונה- בכל גן ילדים במודיעין צריכה להיות ערכת עזרה ראשונה, הצוות המקצועי מחויב במעבר קורס עזרה ראשונה על מנת להיות מוכשר לעבודה עם ילדים בגיל הרך. השערים, הריהוט והמתקנים חייבים לעמוד בכל תקני הבטיחות המחמירים וכל הציוד הנלווה צריך להיות במצב שמור ותקין.
  • צוות מקצועי של מטפלים וסייעות- שימו לב כי הצוות החינוכי הינו בעל הכשרה מתאימה. יחד עם זאת, הצד הרגשי חשוב לא פחות מאשר ההשכלה הפורמלית. יחסם של צוות הגן חייב להיות קשוב, סבלני וכזה שמסוגל להעניק תשומת לב מלאה לכל ילד וילד. כך נשות הצוות יכירו את ילדכם בצורה טובה יותר ויהיו רגישות לצרכיהם.
  • פיקוח על הגן- הפיקוח הוא נושא משמעותי שחשוב לשים עליו דגש. שימו לב כי הגן בו אתם מעוניינים נמצא בפיקוח חיצוני, כמו ברשת גני גולן.

גני ילדים במודיעין עם תזונה נכונה

בעולם בו מזון מהיר הפך לנחלת הכלל, תשמחו לגלות כי ישנה התקדמות בתחום המזון בגני ילדים האיכותיים במודיעין, כך שכעת שמים דגש על הקניית הרגלי אכילה בריאים לילדכם. אל תהססו לבקש לראות את התפריט שהגנים מציעים, יחד עם זאת זכרו לסמוך על הגננות. הן עוסקות בתחום החינוך לא מעט שנים ויודעות מה לעשות כאשר הילד בררן או מסרב לאכול. ברשת גני גולן על המטבח מופקדים אנשי מקצוע שדואגים כי הילדים יאכלו מזון מזין, בריא וטעים במיוחד, כאשר התפריט נבנה בליווי צמוד של תזונאית ילדים.

גני ילדים במודיעין מומלץ

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ