צרו קשר:

רוצה לשמוע יותר על הגנים שלנו?

ּ

גנים פרטיים בתל אביב

גנים פרטיים בתל אביב מתמקדים במתן מענה אישי להורה ולילד. שהרי כל ילד הוא עולם ומלואו אשר מחכה לפרוח אל העולם ולחוות אותו. בגן פרטי הוא יוכל לקבלת את הכלים המותאמים לו באופן אישי על מנת לעשות בדיוק זאת. ברשת גני גולן תוכלו למצוא את הגן המושלם עבור ילדכם, ולקחת חלק בחינוכו ועיצוב דמותו לעתיד.

יתרונות גנים פרטיים בתל אביב

בכל הארץ ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של גנים ציבוריים ופרטיים, אך מהם למעשה יתרונותיו של גן פרטי? למה כדאי לשלם מעט יותר ומה תקבלו בתמורה?

  • יחס מטפלות- ילדים- בגני ילדים פרטיים יש מספר גדול יותר של מטפלות אל מול מספר הילדים. דבר זה מעניק לילדכם את ההזדמנות להיות במרכז תשומת הלב במקום להילחם עליה. הדגש הוא כמובן על מתן יחס אישי וטיפוח האינדיבידואל של כל ילד וילד, כך הוא יוכל לצמוח ולהפוך לאדם בוגר, קשוב ועצמאי בפני עצמו.
  • זמינות ושעות פעילות- בתל אביב במיוחד יש ריבוי של גנים פרטיים המאפשרים לכם לבחור את זה שמתאים לכם ביותר. חשוב לציין כי גם שעות הפעילות של הגנים הפרטיים הן ארוכות יותר, כך שההורים יכולים להתפנות לעבודה או לסידורים.
  • מעורבות ההורים- נקודה זו היא אולי אחד הדברים שמצליחים לייחד גנים פרטיים. להורים מוצעת מעורבות בפעילויות של הגן, בהשתלבות של ילדם וההתפתחות האישית של כל ילד.
  • גישה חינוכית- שימו לב שהגן פועל בשיטה סדורה אשר שמה את דגש על הדברים החשובים לכם. לעיתים נוטים להמעיט בערך עניין זה בגיל הרך אך יש לזכור שבשנים הראשונות מפתח הילד את ה"אני" שלו ולגישה החינוכית בגן חלק חשוב בכך.
  • תזונה- תזונתו של הילד היא מרכיב חשוב באיכות הגן. הקו המנחה הוא לספק לילדים מזון טעים, בריא, מאוזן ומזין לפי הנחיותיה של תזונאית ילדים.

מה לגבי המחיר?

נכון, אמנם גנים פרטיים עולים יותר מגנים ציבוריים, אך התמורה אשר אתם וילדכם תזכו לה היא עצומה. השעות הארוכות, התזונה, הגישה החינוכית, הפעילויות המגוונות וכמובן היחס האישי אשר מוענק לילדכם שווה כל שקל שתשקיעו בו. זכרו כי תמיד תוכלו להתייעץ איתנו בגני גולן על מנת לעשות את הבחירה הנכונה ביותר למען עתידם של ילדכם.

גנים פרטיים בתל אביב המלצות

 

 

למעלה

לחצו כאן וצרו איתנו קשר

ּ